Правила за безопасност на пътя – родители, бъдете пример!
В Деня на детето и с настъпването на лятната ваканция, родители – бъдете пример!
В Деня на детето и с настъпването на лятната ваканция, родители – бъдете пример!
Поздрав за всички деца, възпитаници на ДГ №25 „Златно зрънце“, честит Ден на детето! Още снимки от деня – в „Дейност – Спорт и игри“
По повод Международния ден на детето, на 31 май центърът на Варна и Морската градина се превърнаха в пъстро пространство за игри, спорт, творчество и усмивки. За трета поредна година Община Варна организира мащабната инициатива „Слез от колата, включи се в играта“, която даде възможност на децата и техните семейства да се насладят на разнообразни занимания на открито.
С радост в празничната програма се включи и ДГ 25 „Златно зрънце“ със занимания по рисуване върху камъчета и мидички. Малките творци вложиха много въображение, настроение и сръчност, превръщайки природните материали в истински произведения на изкуството.
За още повече усмивки и настроение, всяко дете получи малка изненада за всяко нарисувано камъче и мидичка. Това направи творческия процес още по-вълнуващ и остави прекрасни спомени у всички участници.
Благодарим на всички деца, родители и гости, които посетиха нашия творчески кът и споделиха с нас този прекрасен празник! ❤️
Честит Ден на детето! Нека детските усмивки, мечти и безгрижни игри изпълват всеки ден с радост!



