„Морска приказка“ е заглавието на театралната постановка, представена днес пред децата на ДГ №25 „Златно зрънце“ от Димитър Павлов и група „Приятели на морето“. По време на срещата с изкуството, самите деца бяха дейни участници, защото имаха възможност да помислят като преценят и направят своя малък избор – да пазим ли чисто морето…
Вниманието на всички присъстващи беше максимално ангажирано с важната тема на представлението, засягаща екологичната пролематика и това как и къде изхвърляме отпадъците от човешката дейност.
С висок професионализъм и отлични театрални умения, чрез приказния сюжет и образователно-възпитателното съдържание акторите постигнаха отлични екологични внушения за важността на чистотата на нашето море и това как и къде да изхвърляме отпадъците.
Благодарим за театралната среща, г-н Димитър Павлов и група „Приятели на морето“!


Още снимки от деня можете да видите в „Дейност – Екология за деца“