Аз обичам България

Аз обичам България

В чест на националния празник децата от четвърта група представиха специално подготвена програма пред цялата детска градина под надслова „Аз обичам България“.
Поздрав за участниците и за всички присъстващи поднесе г-жа Ст. Дянкова, директор на детската градина, като подчерта важността да познаваме героите и да обичаме своята Родина.

Още снимки можете да видите в „Дейност – Празници и тържества“.